הדמיות תלת מימד לבתים

הדמיות תלת מימד לבתים

למה צריך הדמיות תלת מימד לבתים אם אפשר לראות את הבית בעין? ובכן, יש שני מצבים בהם הדמיות תלת מימד מציעות לכם פתרון יוצא דופן שלא היה קיים עד כה, ויכול לסייע לכם לקבל החלטה בצורה יותר בטוחה ומודעת. המקרה הראשון הוא מקרה כמובן של בית שטרם נבנה. אתם רוצים לקנות בית חדש מקבלן או שאתם רוצים לבנות את הבית שלכם בעצמכם. אם בעבר הייתם צריכים להסתמך על ברושורים ועל שרטוטים דו מימדיים מהם הייתם צריכים לדמיין את הבית כולו, היום תוכלו להתבונן בדגם תלת ממדי של הבית, ולמעשה לטייל בתוכו על גבי מסך המחשב. המקרה השני הוא מקרה שבו אתם רוצים לקנות או לשכור בית יד שניה, אבל אתם לא יכולים ללכת ולבקר בכל בית שמתפרסמת עבורו מודעה בלוחות המודעות. במקרה כזה, תוכלו להיעזר בהדמיה תלת ממדית שהוכנה עבור הבית, ולבחון את הבתים השונים ממסך המחשב בביתכם ללא הצורך להתרוצץ מבית לבית.

 

גם אתם יכולים לעשות הדמיות תלת מימד לבתים

כעת, כשאתם מבינים מדוע הדמיות תלת מימד לבתים יכולות לשמש כלי מצוין לרכישת בתים, חשוב שתדעו מדוע הוא יכול לסייע לכם גם כאשר אתם רוצים למכור את ביתכם. כאמור, הדמיות אלה יכולות לשמש לקוחות פוטנציאליים המתעניינים ברכישת בית מיד שניה. אם אתם רוצים למכור את הבית שלכם, ורוצים להגיע לחשיפה מקסימלית, תוכלו להכין הדמיה תלת ממדית לביתכם, ולאפשר ללקוחות המתעניינים לבחון אותו מביתם מבלי להטריח את עצמם ואתכם. את ההדמיה תוכלו לבנות בסיוע גורם מקצועי המתמחה בתחום של הדמיות תלת מימד לבתים, ולפרסם אותה בכל לוח מודעות, בין בצורה של סרטון ובין בצורה של קובץ מקורי בו יכול הלקוח להחליט היכן הוא "מטייל" בתוך הבית שלכם דרך מסך המחשב הדמיות אדריכליות.

 

כיצד תבוצע ההדמיה לביתכם?

כדי להכין הדמיה תלת ממדית לביתכם, בראש ובראשונה צריך לתרגם את הבית שלכם לנתונים מספריים. בהתאם לכך, הגורם המקצועי שמבצע הדמיות תלת מימד לבתים, יגיע אל ביתכם ויבצע שורה ארוכה של מדידות ורישומים על האלמנטים השונים בבית. אלטרנטיבה חדשנית יותר היא צילום הבית שלכם במצלמה רגילה, באופן כזה שמאפשר לאחר מכן תרגום של התמונות לנתוני מחשב ומשם הפיכת הנתונים לדגם תלת ממדי. כיום קיימות תוכנות שונות להכנת דגמי תלת מימד לבתים, וכאמור, החדשניות שבהן יודעות לתרגם גם תמונות לדגם תלת מימד דיגיטלי.

צוואר הבקבוק היחיד שעומד בפניכם הוא השימוש בדגם שבניתם, וכיום כמעט ולא קיימים אתרי אינטרנט שבהם ניתן להתבונן בדגמי תלת מימד כאלה באופן חופשי. הפתרון הוא המרה של הדגם לסרטון שמציג את כל חדרי הבית מכל זווית, וכן המרה לתמונות 360 מעלות בשליטה של המשתמש, טכנולוגיה שקיימת היום גם בפייסבוק.

הדמיות תלת מימד לבתים

השארת תגובה